UWAGA!

DOMKI SĄ CZYNNE OD MAJA DO KOŃCA SIERPNIA / PIERWSZEJ POŁOWY WRZEŚNIA (W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW POGODOWYCH).
Uloterapia to najnowsza propozycja Pasieki Ziębów. Do Państwa dyspozycji są dwa specjalnie przygotowane domki: Tosia i Tolek, nazwane tak na cześć ich gospodarzy, czyli pszczoły Tosi i trutnia Tolka. Można w nich oddychać powietrzem pszczelim, które zawiera m.in. substancje zwalczające infekcje bakteryjne i wirusowe. Korzystnie działa na człowieka również ciepło, mikrowibracje i dźwięki wytwarzane przez pszczoły.

Jak to działa?

Rezerwując domek (link do formularza rejestracji – poniżej) otrzymują go Państwo na wyłączność na godzinę lub jej wielokrotność. To czas, w którym można się zrelaksować na leżance, w otoczeniu pszczół. Spokojnie! Tosia, Tolek ani nikt z ich towarzyszy nie wleci do środka! Przez specjalne otwory do pomieszczenia dostaje się powietrze z ula, a wraz z nim mikroklimat, świeży zapach miodu i innych pszczelich produktów. Odpoczywając można również podsłuchać, jak toczy się życie w ulu i o czym rozmawiają nasze pszczoły.

W Pasiece Ziębów do uloterapii przeznaczono po 6 uli na domek – pod każdą leżanką znajdują się 3 pszczele domki. Oznacza to, ze podczas seansu w podreperowaniu naszego zdrowia pomaga nawet… 180 tys. pszczół!

Uloterapia działa dobroczynnie m.in. na:

• układ nerwowy (pozwala się zrelaksować),
• bezsenność,
• katar sienny,
• choroby układu oddechowego (szczególnie zatok),
• wzmocnienie odporności,
• krążenie,
• uporczywe bóle głowy.

My pomagamy Wam, a Wy nam!

Przebywając w domkach korzystamy z dobroczynności pszczół, ale możemy również wesprzeć ich działanie. Opłata za 1 godzinę api-inhalacji jest symboliczna, wynosi 20 zł i zostanie przeznaczona na utrzymanie pszczół.

Tak powstawały nasze domki:

Facebook

YouTube